Loading

Resmi Belge Çevirisi

Resmi Belge Çevirisi Nedir? Nasıl Yapılmaktadır?

Resmi belge çevirisi, bir yabancı ülkenin kurumlarınca yabancı bir dilde yazılmış olan evraktır. Devlet kurumlarından özel sektöre kadar her alanda gereksinim hissedilen ve rutin işlerin belli bir düzende ilerlemesini sağlayan yazılı belgelerdir. Resmi belgelerin tercüme edilebilmesi için belgenin yazılmış olduğu dili kullanan ülkeyle ilgili bilgi sahibi olmak önemlidir. Eğer bilgi sahibi olunmazsa resmi belge çevirisinden kaynaklı pek çok problem ortaya çıkabilmektedir. Bilhassa dillerden biriyle ilgili bilgi sahibi olan müşteri tasdikinden geçmesi önemlidir. Tarih, isim vs. gibi önemli bilgilerin onayının yapılmaması halinde iletildikleri kurumlardan ret alınacaktır.

Tüm dillerde onaylı tercüme hizmeti sunan Bakırköy Vega Tercüme Bürosu olarak, Erasmus, Vasiyetname, Ruhsat, Sabıka kaydı, Diploma, Resmi Anlaşma, Aile Cüzdanı, Pasaport, Kimlik gibi bütün hukuki ve resmi belgelerinizin çevirisini alanında uzman olan kadromuzla sizlere sunmaktayız.

Noter Onayı Yapılması Gereken Resmi Belgeler;

  • Sabıka kaydı,
  • Pasaport,
  • Vekaletname,
  • Sözleşmeler,
  • Mahkeme kararları,
  • Sertifikalar,
  • Hesap defterleri ve banka dökümanları,
  • Sigorta dokümanları

Bütün onların haricinde yurtdışına yerleşmek isteyen pek çok vatandaşımız olduğunun bilincindeyiz. Bu zaman diliminde oldukça zor süreçlerden geçeceğinizin bilincindeyiz. İşte tam da bu noktada Bakırköy Vega Tercüme olarak çeviri işlemlerinizi bize bırakmanızı isteyip bu süreçten sorunsuz bir şekilde çıkmanızı sağlayacağız. Bununla birlikte günümüzde bütün firmalar yurt dışı firmalarıyla çalışmak ve hedeflerini yükseğe taşıma isteğinde. İşte bu noktada da kesinlikle bir profesyonelden destek almak gerekmektedir. Bütün yurt dışı bağlantıları için gereken çeviri ihtiyaçları tarafımızca karşılanmaktadır. Kontratlar, şirket içi yazışmalar ve sözleşmeler gibi pek çok çeviri hizmetini bütün dünya lisanlarında Bakırköy Vega Tercüme olarak şirketlerinize sunmaktayız.

Resmi Belge Çevirisi Ücretleri?

Resmi evrak çevirilerinin ücretleri metnin içeriğine, tercüme edilecek dile ve karakter sayısına göre farklılık göstermektedir. Bu sebeple sabit bir fiyat belirlemek mümkün değildir. Evrak çevirilerinize fiyat almak için Bakırköy Vega Tercüme ofisimizi ziyaret etmelisiniz. Yakın değilken de ücret bilgisi almak istiyorsanız mail ile dosyalarınızı bize iletebilir ya da whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Eğer belgeleriniz birden fazla ise 15 dakika kadar kısa bir sürede fiyat bilgisi size iletilecektir. Bakırköy Vega Tercüme ailesi olarak en uygun ve hızlı tercüme hizmetini değerli ziyaretçilerimize sunmaktayız. Aynı zamanda Tercüme işlemleri için Ofisimiz’e harita üzerinden ulaşarak yol tarifi almak için burayı tıklayınız.

 

resmi belge çevirisi

Hemen Ara