Loading

İspanyolca Tercüme

Bakırköy İspanyolca Tercüme ve Çeviri Ofisi

İspanyolca tercüme Vega Tercüme’de yapılır. İspanyolca, İngilizce ve Çince’nin sonrasında dünyada en çok kullanılan 3. Lisandır. Bütün kıtalarda kullanım alanı bulunmaktadır. Bilhassa Güney Amerika’da yaygın bir şekilde konuşulmaktadır. Ayrıca İspanyolca ABD’De de en çok konuşulan 2. Dil konumundadır.

Meksika, Şili, İspanya, Peru, Arjantin, Uruguay ve Bolivya’nın da arasında bulunduğu 22 farklı ülkede İspanyolca resmi dil olarak kullanılmaktadır. Romen dilleri arasında yer alan İspanyolca uzun senelerdir Arap kültürüyle iç içe olmasından dolayı Arapçadan büyük ölçüde etkilenmiştir.

Bakırköy Tercüme Bürosu sizlere en kaliteli İspanyolca çeviri hizmetini sunmak amacıyla ana dili İspanyolca olan, farklı alanlarda uzmanlaşmış tecrübeli çevirmen kadrosuyla çalışmaktadır.

Bakırköy Tercüme Bürosu ve Alanında Uzman Çevirmenlerle Birlikte Çalışın

Yurt dışında proje yönetimi yaparak dil sorunlarını ortadan kaldırmaktayız. Lojistik işlemlerinden marka konumlandırmaya, yasal süreçlerden pazarlama çalışmalarınıza kadar bütün tercüme gereksinimlerinizde sizlerin yanında olmaktayız.

İspanyolca Tercüme

İspanyolca Alan Uzmanlıkları

İspanyolca çeviri hizmetlerimiz, Akademik, teknik, tıbbi ve hukuki vb. bütün terminolojilerde sizlere sunduğumuz hizmetlerin yanında sektör uzmanlıkları ile ilgili tercüme hizmeti de sunmaktayız. Etkinlik gösterdiğiniz sektörde tecrübeleri tercümanları sizler için ekibimizde toplamaktayız.

Alanımıza getirmiş olduğumuz sektör bakış açısı sayesinde sizlere komple proje yönetimi sağlamaktayız. Pazarlama, dağıtım ve taşımacılık aşamaları boyunca alanında uzman ekipler sizlere en kısa zamanda hizmet sunabilmek için çalışmaktadırlar.

Bu iş için en doğru tercümanları seçerek yürütmüş olduğumuz çalışmalarda hız ve kalitede fark yaratmaktayız. Sizlerin bütün isteklerine uygun ekipler oluşturmakta ve başarılı olmanız için çabalamaktayız.

İspanyolca Noter Onaylı Tercüme

Noter onaylı tercüme işlemleriyle dokümanlarınıza resmiyet kazandırabilmeniz mümkündür. Bakırköy Tercüme Bürosu olarak İspanyolca tercüme işlemini yapmakta olan noter yeminli ve sertifikalı tercümanlar ile çalışmaktayız.

Basit sözcükler bakımından bile büyük farklılıkların olduğu göz önünde bulundurulduğunda İspanyolca hukuki, akademik, tıbbi ve teknik alanlarda gerçekleştirilecek olan tercümelerde yerelleştirmenin önemini görmekteyiz. Ofisimizin merkezi konumu sayesinde noter yeminli tercüme işlemlerinizi en hızlı biçimde sonuçlandırmaktayız. Bununla birlikte Amerika kıtası ve İspanya’da geçerli belgelere ulaşabilmeniz için apostil işlemlerinizi de gerçekleştirmekteyiz. İspanyolca noter yeminli tercümelerinize en uygun fiyatı alabilmek için bize ulaşabilirsiniz.

İspanyolca Sözlü Tercüme Hizmeti

İspanyolca Sözlü tercüme hizmetleri simultane ve ardıl olarak ikiye ayrılmaktadır. Simultane tercümeler ekipmanlar yardımıyla en fazla dinleyiciye anlık olarak çeviri hizmeti sunmak şeklinde açıklanabilir. Bu çeviri tekniğinde konuşmacının duraksaması beklenmemektedir. Ancak ardıl tercümelerde konuşmacının ara vermesi durumunda tercüman istenen dile çeviri gerçekleştirmektedir.

Bakırköy Tercüme Bürosu olarak çok sayıda iş toplantısı, konferans, panel ve sempozyum vb. çoklu dilin konuşulduğu etkinliklere destek sağladık. Kaliteli ekipmanlarımızla İspanyolca çeviri hizmeti vererek global organizasyonlarınızın sorunsuz bir şekilde geçmesini sağlamaktayız.

Uzman Olduğumuz Sektörler

  • Enerji,
  • Turizm,
  • Finans,
  • E-Ticaret,
  • Gıda,
  • Bilişim Teknolojileri,
  • Eğitim,
  • Ve diğer bütün alanlar.

Vega Bakırköy Tercüme Ofisine ulaşmak için burayı tıklayarak iletişim kısmına gidebilir ya da harita üzerinden yol tarifi alabilirsiniz.

Hemen Ara