Loading

Hakkımızda

Hakkımızda

Vega Tercüme
Vizyon & Misyon

Bakırköy Vega Tercüme Ofisi olarak başarı elde ettiğimiz çalışmaları, gelecekte yapacağımız çalışmalar için oluşturulan 3 prensibe dayalı olan vizyonumuza atfetmekteyiz.

Liderlik: Uzmanlaştığımız sektörleri, müşteri tabanımızı ve çalışma alanlarımızı genişleterek, bu yolla da mevcut müşterilerimizin memnuniyetini daha da arttırarak dil hizmetlerinde liderliğimizi korumayı sürdüreceğiz. Bununla birlikte ekibimizin kişisel liderliklerini konferanslar ve atölyeler yoluyla geliştirmeleri için olanaklar yaratmaya devam edeceğiz.

Güvenilirlik: Senelerdir birlikte çalıştığımız binlerce müşterimiz, işimizin güvenilirliği ve kalitesiyle alakalı olarak bizlere geri bildirimler sunmaktadırlar. Aldığımız geri bildirimlerin neredeyse yüzde 100’üne yakın bir memnuniyet oranı elde etmiş bulunmaktayız. Bakırköy Vega Tercüme Ofisi  olarak güvenilirliğimizi arttıran en mühim sebep gizliliğe verdiğimiz önemdir.

Takım Çalışması: Şirketimizin temel taşlarından biri takım çalışmasıdır. Müşterimiz olduğunuzda aslında ekibimizin de bir parçası haline gelmektesiniz. Şirketimizde koordinatörlerimiz kusursuz bir iş akışı yaratmak için, sözlü çevirmenlerimiz, editörlerimiz ve tercümanlarımız ile daima iletişim içinde bulunurlar. Bununla birlikte, proje yönetimi uzmanlarımızın da projeniz ile alakalı gelişmelerden sizi sürekli haberdar edeceğini bilmenizi isteriz. Bu işleyiş tarzı, müşterilerimiz ve ekibimiz arasında dostça, dürüst ve açık bir iş birliği yaratmaktadır

bakırköy tercüme bürosu
100%

Profesyonel
Tercüme

100%

Kaliteli
Tercüme

100%

Ekonomik
Tercüme

Tercüme işlerinizi bize iletin ve hemen fiyat alın...
Başarılarımız

Vega Tercüme olarak 10+ yıllık deneyim ile Tercüme Hizmeti veriyoruz…

1 +
Farklı dilde hizmet
1
Proje Sorumlusu
1 +
Tercüman
1 +
Referans

Hemen Ara