Loading

Yunanca Tercüme

Bakırköy Yunanca Tercüme ve Çeviri Ofisi

Bakırköy Tercüme Ofisinin %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ve profesyonel çevirmen kadrosu sizlere güvenilir ve hızlı, yazılı ve sözlü Yunanca tercüme hizmeti sunmaktadır. Ülkemizin sınır komşularından bir tanesi olan Yunanistan ve ülkemiz arasında turizm, bürokrasi ve siyasi alanlarında pek çok iletişim gerçekleşmektedir.  Yunanistan’ı ziyaret eden pek çok yurttaşımız gibi Yunanistan’dan ülkemize de pek çok Yunan ziyaretçi gelmektedir. Bu da gerek günlük gerekse de resmi nedenlerle Yunanca bilen çevirmen gereksinimini ortaya çıkarmaktadır.

Yunanca- Türkçe Tercüme

Bakırköy Tercüme Büromuzda Yunanca bilen çevirmenlerimiz ile büyük bir özenle dokümanlarınızı tercüme etmekteyiz. Anadili Yunanca olan veya ülkemizdeki en iyi okullardan mezun olan, bu mesleği 5-6 sene gibi bir sürede mükemmelleştirmiş olan tercümanlar ile çalışmaktayız. Tez çevirisi, teknik çeviri, ödev, akademik çeviri, katalog çevirisi, hukuki çeviri, kitap çevirisi ve ticari çevirileriniz, vize ve pasaport başvurularınızda gerekli olabilecek bütün çeviriler gibi noter onayı gerektiren çeviri işlemlerinizi sonuçlandırmaktayız. Bununla birlikte sözlü Yunanca tercümeler, mahkeme, basın toplantıları, ticari toplantılar, iş anlaşmaları, noter gibi resmi yerleri kapsamakta olan yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz.

Bakırköy Yunanca Noter Tasdiki/Onayı

Yunanca yeminli tercüman tarafından tercüme işlemi gerçekleştirilmiş olan belgelerin, notere onaylatılması işlemidir. Yeminli tercüman, tercüme ettiği dokümanı kendi mührü ve imzası ile onaylar ve belge notere sunulur, noter tercümenin yeminli tercümanca yapıldığını onaylar. Şirketimiz sizlere Noter Onaylı Yunanca Tercüme hizmeti sunmaktadır. Noter onaylı Yunanca tercüme ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşın.

Bakırköy Noter Yeminli Tercüme, tercüme işleminin alanında uzman bir tercüman tarafından çevrildiği belgelerdir. Tercüme işlemlerinin hepsinde yeminli tercüme gerekli olmamaktadır. Normal dokümanlar yalnızca tercümanlarca çevrilebilir. Üniversite, lise diplomaları, evlilik belgesi, doğum belgesi gibi hukuki belgelerin kesinlikle yeminli tercümanlarca çevrilmesi gerekmektedir.

Yunanca Tercüme Fiyatları

Yunanca belge tercümeleri belgenin boyutuna, zorluk düzeyine ve niteliğine göre farklılaşmaktadır. Yunanca yeminli tercümeleriniz için fiyat teklifi alabilmek için belgenizi bize whatsapp veya mail yoluyla iletmeniz yeterli olacaktır. Belgenizi iletmenizin ardından sizin için bir fiyat teklifi oluşturulacaktır. Yunanca tercüme fiyatı almak için bizlere ulaşınız.

Vega Bakırköy Tercüme Ofisi’ne ulaşmak için burayı tıklayarak iletişim kısmına gidebilir ya da harita üzerinden yol tarifi alabilirsiniz.

Yunanca Tercüme

Hemen Ara