Loading

Akademik Tercüme

Akademik Tercüme Nedir? Nasıl Yapılmaktadır?

Bakırköy Vega Tercüme Ofisi olarak sizlere kaliteli, indirimli ve hızlı hizmetin yanında güvenilirlik ilkesini esas alarak itina ile tercümanlık hizmeti vermekteyiz. Dünyada ve Türkiye’de doktora, yüksek lisans, üniversite, lise vb. kurumlarında eğitim alan öğrenciler uzmanlaşmak istedikleri alan için pek çok çalışmaya gereksinim duymaktadır. Kendi kaynaklarının yetersiz kaldığı veya kaynak değişiminin talep edildiği noktadaysa farklı kaynaklara yönelmeleri gerekir. Ancak bu durumda kendi dillerindeki kaynaklar yeterli olmayabilir.

Farklı dillerdeki dergilerin, kitapların veya farklı kaynakların çevirilerine ihtiyaç duyabilirler. Bunun için uzman çevirmen kadrosuna sahip, kişinin kendi diline en doğru şekilde çeviri yapabilecek bir tercüme bürosuna ihtiyaç duyulmaktadır. Vega Bakırköy Tercüme Ofisi olarak sizlere tam da bu noktada en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Akademik tercümeleriniz, akademik çeviri yapılacak dilin kültürel yapısına ve dil bilgisine hakim olan tercümanlarımızca yapılmaktadır. Bize göndermiş ya da getirmiş olduğumuz metnin kullanım amacını ve teslim edileceği tarihi bize bildirmeniz yeterlidir. İlettiğiniz metin tercüme büromuzca incelenmektedir. Tercüme yapılacak olan dilin hangisi olduğuna bakılmaksızın çeviriniz itina ile hazırlanıp sizlere sunulmaktadır.

Tez ve Makale Çevirisi

Bakırköy Akademik Tercüme ofisi olarak edebiyat, işletme, hukuk, mühendislik, tıp alanlarında makale ve tezlerinizde çeviri hizmeti sunmaktayız. Çevirileriniz metnin içeriğine göre alanında uzman tercümanlarımızca yapılmaktadır. Fransızca çeviri, Arapça çeviri, Rusça çeviri, Almanca Çeviri gibi 52 farklı dilde tercümanlık hizmeti vermekteyiz.

Online Akademik Çeviri

Online çeviri hizmeti için bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tercüme edilmesini istediğiniz belgeleri bizlere Whatsapp ya da E-mail üzerinden iletmeniz durumunda belgeniz tercümanlarımızca incelenmekte ve fiyat teklifi en kısa sürede sizlere iletilmektedir. İsterseniz Vega Bakırköy Tercüme ofisi içerisinde yer alan ofisimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Akademik Çeviri Fiyatları?

Akademik belge çevirilerine ait fiyatlar belirlenirken ilk olarak göz önünde bulundurulan unsurlardan biri çeviri yapılacak olan dildir. Çince tercüman az olduğundan karakter fiyatı yüksekken, İngilizce tercüman daha çok bulunduğundan daha uygun fiyata sahiptir. Fiyatlandırmadaki bir diğer unsur da içeriktir. Bir hukuki çeviri ve tıp çevirisi fiyatları birbiri ile aynı değildir. Bakırköy Vega Tercüme olarak sizlere en kaliteli ve uygun hizmeti sunmaktayız. Detaylı bilgi almak için Bakırköy Noter Onaylı Tercüme Bürosu ile iletişime geçebilir ve Bakırköy Yeminli Tercümanlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

akademik tercüme, bakırköy akademik tercüme, bakırköy tercüme ofisi
Akademik tercüme, bakırköy akademik tercüme

Hemen Ara