Loading

Ukraynaca Tercüme

Bakırköy Ukraynaca Tercüme ve Çeviri Ofisi

Dünyada 36 milyondan fazla insanın Ukraynaca konuştuğu tahmin edilmektedir. Slav dilleri ile benzer özelliklere sahip olan ve Kiril alfabesi ile yazıya dökülen bir dildir. Bilhassa Rusça, Slovakça ve Lehçe ile pek çok ortak kelimeye sahiptir. Bakırköy Tercüme Bürosu olarak sizlere anadili Ukraynaca olan çevirmenlerle Ukraynaca Türkçe ve Türkçe Ukraynaca tercüme hizmetleri vermekteyiz.

Bakırköy Tercüme Bürosu

Bakırköy’de Ukraynaca çeviri büromuzun kurulmasından bugüne kadar Ukraynaca dilinde siz müşterilerimize profesyonel Ukraynaca çeviri hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Ukraynaca Tercüme

Bakırköy bölgesinde, bünyemizde yer alan Ukraynaca tercümanlarımız sayesinde günün her saatinde Ukraynaca tercüman gereksinimi duymanız halinde sizlere tercüme hizmeti verebilmekteyiz.

Akademik Tercüme Hizmetleri

Ukrayna’da eğitim esnasında gereksinim duyabileceğiniz diploma tercümesi, transkript tercümesi ve lisans başvuru tercümesi gibi alanlarda hizmet vermekteyiz. Akademik çeviriler yalnızca dokümanlarda geçerli değildir. Akademik makalelerin, tezlerin ve akademik yayınların da Ukraynaca tercümelerini gerçekleştirmekteyiz.

Bakırköy Noter Yeminli Tercüme

Ukraynaca yeminli tercüman gerektiren bütün tercüme işlemleriniz kadromuzda yer alan Ukraynaca dilini bildiğini notere sunduğu belgeler ile kanıtlamış tercümanlarımızca gerçekleştirilmektedir. Adli kurumlarda senenin belli döneminde alınan başvurular bulunmaktadır. Sözü geçen bu başvuruların sonucunda tercümanlar toplu yemin etmekte ve mahkemedeki sözlü ve yazılı tercüme işlemlerine katılmaktadırlar.

Bakırköy Tercüme Bürosu olarak sizlerin bütün çeviri işlemlerine noter yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz. İşlemleriniz merkezi konumumuzun verdiği avantaj sayesinde en kısa süre içerisinde noter yemin işleminden geçirilerek uygun fiyatlandırma ile sizlere teslim edilmektedir.

Bakırköy Tercüme Ofisi olarak önceliğimiz her zaman çeviri sürecinde ve sonrasında da sizlerin memnuniyetidir. Tercüme edilen dosyalarınız sizlere kusursuz bir şekilde ve tam vaktinde ulaştırılmaktadır.

Online Ukraynaca Tercüme Teklifi Almak İçin Ne Yapmalısınız?

Online bir şekilde Ukraynaca dilince çeviri hizmeti almak için Whatsapp ve Mail yolu ile bizlere ulaşabilirsiniz. Geçmiş ve geleneksel yöntemleri bir kenara bırakmış olan Tercüme Ofisimiz sizlere birkaç dakika içinde Ukraynaca tercüme teklifini iletecektir.

Ukraynaca Apostil Hizmeti Nereden Alabilirim?

Ukraynaca çevirinize noter onayının ardından bir de apostik talep ederseniz valilik ve kaymakamlıktan noter onaylı evraklara apostil alınması gerekmektedir. Apostil işlemi normal şartlarda ücretsiz olmasına karşın firmamızca alınması halinde ücret yansıtılmaktadır. Tercümesiz ya da tercümeli evraklara apostil ülkemizde kaymakamlıklardan ve valiliklerden alınabilmektedir. Evrakın yurtdışından gelmesi durumunda ve apostil bulundurmuyorsa (ör: doğum belgesi) evrakların kullanılabilmesi için ilgili ülkeye ait olan konsolosluğun konsolosluk onayı ve apostil gerekli olmaktadır.

Vega Bakırköy Tercüme Ofisi’ne ulaşmak için burayı tıklayarak iletişim kısmına gidebilir ya da harita üzerinden yol tarifi alabilirsiniz.

Hemen Ara