Loading

Pasaport Tercümesi

Bakırköy Pasaport Tercümesi

Pasaport tercümesi denildiğinde akla Bakırköy Vega  Tercüme Ofisi gelebilir. Vize belgelerinizin ve pasaport tercümelerinizin güvenilir, ekonomik ve hızlı bir şekilde çevrilmesini sağlamaktayız. Türkiye’de kullanılacak olan Pasaport çevirilerinin hepsinde noter tasdiki bulunması zorunludur. Bütün resmi kurumlar (Bakanlıklar, Adliyeler, Sosyal Güvenlik İdareleri, Emniyet Müdürlükleri ve Nüfus Müdürlükleri vb.) kendilerine takdim edilen bütün pasaportların noter onayıyla çevrilmiş olmasını istemektedir. Bakırköy’de pasaport tercümesi için Vega Bakırköy Tercüme Bürosuna başvurabilir ve çevirinizi ivedilikle teslim alabilirsiniz.

Pasaport Tercümesi’nde Bakırköy Vega Tercüme Ofisi Hangi Dillerde Hizmet Sunmaktadır?

Pasaport tercümesi hususunda Flemenkçe, Moğolca, Türkmence, Romence, Çince, İspanyolca, Rusça, Bulgarca, İtalyanca, Almanca, Arapça, İngilizce ve yaklaşık 90 dil daha olmak üzere hızlı bir şekilde ister tercüman onaylı ister noter tasdikli olarak tercüme edilmektedir. Konsolosluklar ve Büyükelçilikler, vize ve pasaport evraklarınızı gideceğinin ülkenin diline ya da genellikle İngilizce diline tercüme edildikten sonra kabul etmektedirler. Bazı konsolosluklarca evraklarınızın yeminli tercümanlarca tercüme edilmesi yeterli olurken bazı konsolosluklar evrakların yeminli tercümanca tercümesinin tamamlanmasının ardından noter tarafından tasdik edilmesini talep etmektedir. Pasaport dahil olmak üzere tüm vize evraklarınızı; Almanca, İngilizce, İspanyolca, Fransızca ve diğer dillere çevirmekte ve gerekli durumlarda tasdik işlemlerini sizin yerinize takip etmekteyiz.

Pasaport Çevirisi Talep Edilen Durumlar

  • Eğitim amacıyla yurt dışına çıkma durumu,
  • Yurt dışı ziyaretleri,
  • Çalışma ve ticari amaçlı yurt dışına çıkma durumu,
  • Turistik geziler,
  • Yabancı uyruklu kişilerin ülkemizde vekalet verme durumları,
  • Yabancı uyruklu kişilerin hastane tedavi işlemlerinde,
  • Yabancı uyruklu kişilere gerçekleştirilen gayrimenkul satışı işlemlerinde,
  • Yurt dışındaki kurumlara gerçekleştirilecek resmi başvurularda.

Kaliteli bir pasaport tercümesi beklentiniz varsa siz değerli misafirlerimizi Vega Bakırköy  Tercüme Büromuza beklemekteyiz.

Pasaport Tercümesi ve Noter Ücretleri Nedir?

Bakırköy Vega Tercüme Ofisi olarak ücretlerimizde size kolaylık sağlamayı amaçlamaktayız. Noter onayı ve pasaport tercümesi işlemleri farklı ücretlerdir. Siz pasaportunuzu bize ilettiğiniz anda fiyat çalışmasına başlamaktayız. Onaylamanız halinde Vega Bakırköy Tercüme ofisimizde hızlı bir şekilde tercüme işlemi yapılmakta sonrasında noter tasdiki için notere gidilmekte ve noter tarafından belirlenen rakam üzerinden noter ücreti hesaplanmaktadır. Minimum noter onay ücreti 1 sayfa için yaklaşık 110 TL’dir. Noter ücretlendirmeleriyle ilgili ayrıntılı bilgi almak için Vega Bakırköy Tercüme Bürosu ekibimizden destek alabilirsiniz.

Bakırköy Vega Tercüme Bürosunda Pasaportumu Noter Onaylı Yaptırmak İstiyorum?

Bakırköy  ya da  Türkiye’nin neresinde olursanız olun ister mail, ister whatsapp isterseniz de online olarak pasaportunuzu bize iletin noter ve tercüme sürecini biz yürütelim. Bakırköy Vega  Tercüme Ofisi en uygun tasdik fiyatlarını ve Pasaport tercüme ücretini sizlere sunmaktadır. En güncel ve doğru bilgiyi iletişim bilgilerimiz ile bize ulaşarak edinebilirsiniz.

Bakırköy Vega Tercüme Bürosu olarak

Pasaport çevirisi gereksiniminizi en hızlı karşılayan tercüme büroları arasındadır. Elden, mobil telefonlarınızı kullanarak, internet üzerinden veya kargo ile evraklarınızı bize burayı tıklayarak iletebilirsiniz. İstediğiniz dilde çeviri, onay ve kontrol süreçlerini profesyonel ve en hızlı biçimde gerçekleştirelim. Aynı zamanda Bakırköy Tercüme Büromuz’u haritada bulmak ve yol tarifi almak için burayı tıklayabilirsiniz.

pasaport tercumesi

 

Hemen Ara