Loading

Şartname Tercümesi

Şartname Tercümesi İşlemleri

Şartname Nedir? Nasıl Yapılmaktadır?

Şartname, resmi bir kuruluş tarafından satma, satın alma, yaptırma ve kiralama gibi işler ile alakalı şartları, özellikleri ortaya koyan bir çeşit sözleşme taslağıdır.

Şartname Nasıl Hazırlanmalıdır?

Şartnamelerin hazırlanma aşamasında ihtiyacın ne olduğunun bilinmesi önemlidir. Alım veya ihale işlemlerinde ürüne ait bilgiler, sizin tarafınızca hazırlanmış olan şartnameyle sağlanacağından ihtiyaca uygun bir şekilde hazırlanması gerekmektedir. Ürünün talep edilen özelliklerinden söz ederken aynı anda istenmeyen özelliklerinin de bildirilmesi yararlı olacaktır.

bakırköy tercüme bürosu
İdari Şartname Tercümesi

İdari şartnameler yurtdışı ve yurtiçi şirketler için hazırlanmaktadır. Eğer ihalede yabancı bir firma da bulunmakta ise şartnamenin içeri firmanın resmi diline veya İngilizceye tercüme edilmesi gerekmektedir. Bu şartnamelere oldukça dikkat edilmesi gereklidir. Ortada çok ciddi işlemler olabilmektedir. Bakırköy Vega Tercüme Ofisi alanında uzman kadrosu ve edindiği tecrübeler ile sizlere idari şartname tercümesi hizmeti sunmaktadır.

Bakırköy Vega Tercüme idari şartname tercümesi hizmetini alanında uzman kadrosuyla güvenilir, hızlı ve kaliteli bir şekilde sizlere sunmaktadır. Bu hususta yalnızca tercüme hizmetinde değil, idari alanlarda da bilgi sahibi bir ekibe sahip olduğumuzu sizlere bildirmek isteriz.

Teknik Şartname Tercümesi

Kimyasal, mekanik ve fiziksel terimler içerebilen teknik şartname çevirisi hizmetinin, terminoloji bilgisi yüksek olan tercümanlar tarafından verilmesi gereklidir. Bakırköy Vega Tercüme ofisi alanında uzman ve tecrübeli tercüman kadrosu ile sizlere tüm dillerde hizmet sunmaktadır.

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Teknik Şartname Çevirisi

Bakırköy Vega Tercüme olarak sizlere uygun fiyatlı ve kaliteli şartname çevirileri sunmayı hedeflemekteyiz. Bizlerden alacağınız teklifler dosya başı yapılmamaktadır. Tekliflerimiz karakter olarak hesaplanmakta ve sizlere en uygun fiyat teklifi iletilmektedir. Metinler metnin içeriğine ve tercüme edilecek dile göre farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle de belge incelenip fiyat teklifi sunulmaktadır. Bu alanda Türkiye’nin her yerine hizmet sunan Bakırköy Vega Tercüme onaylı Bakırköy Vega Tercüme bürosunu ziyaret edebilir veya e-posta ya da whatsapp yoluyla bizlere iletebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede fiyat bilgisi iletmekteyiz. Noter onayını sizin yerinize takip etmekte ve belgelerinizi 2 iş gününde sizlere ulaştırmaktayız.

favicon

Hemen Ara