Loading

Kimlik Çevirisi

KİMLİK ÇEVİRİSİ/ NUFÜS CÜZDANI ÇEVİRİSİ

KİMLİK TERCÜMESİ NEDİR? HANGİ ŞARTLARDA GEREKLİ OLUR?

Acil olarak profesyonel çeviri hizmetine gereksinim duyuyorsanız Bakırköy Vega  Tercüme Ofisimizden bu hizmeti rahatlıkla alabilirsiniz. Yeminli nüfus cüzdanı tercümesi, yurt dışındaki resmi kurumlara iletilecek olan belgeler için gerekli apostil onayı ve noter onayı ya da noter onaylı tercüme hizmetini işinde uzman yeminli tercüman kadromuzdan alabilirsiniz.

Göçmen kimlik, konsolosluk ve vize, doğum sertifikası, ikametgah, rapor, CV, dilekçe, diploma ve sözleşme gibi resmi tercümelerinizi aynı nüfus cüzdanı tercümesinde olduğu gibi o konuda kaynak ve hedef dilde uzmanlığa sahip olan tercümanlarımıza yönlendirmekteyiz.

Nüfus Cüzdanı Çevirisi Nerelerde Kullanılmaktadır?

Nüfus cüzdanı tüm insanların doğdukları anda sahip olduğu ve resmi bir şekilde her bireyin doğduğu ülkenin vatandaşı olduğunu gösteren ve kanıtlayan bir belgedir. Nüfus cüzdanı tüm alanlarda gereken bir belge olduğundan bu belge olmadan kişinin resmi işlemleri yürütebilmesi mümkün olmayacaktır. Bazı hallerde bilhassa yurt dışında yürütülecek olan herhangi bir işlemde resmi kimlik belgesi tercümesi gerekli olabilmektedir. Böyle bir durumda yeminli tercüman destekli ve noter onaylı Kimlik Çevirisi/ Nüfus Cüzdanı çevirisi hizmeti gerekli olmaktadır.

Nüfus Cüzdanı Tercümesi Nerede Gerekli Olmaktadır?

Bu sorunun cevabı genellikle yurt dışına yapılan başvurular olmaktadır. İlgili tercüme kullanıldığı alanlara şunlar örnek verilebilir;

  • Okul kayıtlarında,
  • Vize işlemlerinde,
  • Dış ülke bağlantılı şirket işlemlerinde,
  • Yurt dışında bazı ülkelere ait resmi makamlarla gerçekleştirilen yazışmalarda ve görüşmelerde talep edilmektedir.

Online Kimlik Çeviri Hizmeti

Profesyonel bir şekilde kimlik çeviri hizmeti vermekte olan Bakırköy Vega  Tercüme Bürosu; Çince, Sırpça, İngilizce gibi 50’den fazla dilde tercüme olanağı sunmaktadır. Büromuz kadrosunda daima talebi karşılayabilecek sayıda profesyonel tercüman bulundurması nedeniyle kuruluşundan bu yana rakiplerinden bir adım önde gelmektedir.

Noter Onaylı Kimlik Çevirisi Yapan Tercüme Bürosu Nerede Var?

Kimlik Çevirisi/ Nüfus Cüzdanı Çevirisi genellikle noter onaylı olarak gerekli olmaktadır. Bunun için doğru adres olan Vega Bakırköy Tercüme ofisimizde sizlerin getirdiği evrakları tercüme etmekte ardından noter tasdiki yaptırarak ivedilikle sizlere teslim etmekteyiz. Noter ücretleri sayfadaki satır sayısına ve sayfa sayısına göre farklılık göstermektedir. Net noter ücretleri için ofisimiz ile iletişim kurabilirsiniz Bakırköy ve ülkemizin diğer bütün şehirlerinde uygun, hızlı ve kaliteli çeviriler için 7/24 size hizmet sunmaktayız.

Kimliğimi Tercüme İçin Size Nasıl Ulaştırabilirim?

İnternet sitemizde yer alan iletişim alanına girerek talep ettiğiniz kanaldan bize ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan mesaj ya da whatsapp butonuna tıklayarak 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz. Vega Bakırköy Tercüme Bürosu olarak en hızlı, en uygun ve en kaliteli tercüme hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Aynı zamanda haritada bizi görüntülemek ve yol tarifi almak için burayı tıklayabilirsiniz.

 

kimlik çevirisi

Hemen Ara