Loading

Katalog Tercümesi

Katalog Çevirisi Nedir? Nasıl Yapılmaktadır?

Dergi, kitap, broşür ve katalog tercümeleri detaylı çalışma gerektiren işlemlerdir. Bu süreç İncirli Vega Tercüme ofisi profesyonel çevirmen kadrosu tarafından güvenilir bir şekilde yürütülmektedir. Akademik alan, reklam sektörü, elektronik sektörü, inşaat sektörü, otomotiv sektörü ve sağlık sektörü gibi pek çok alanda güvenilir ve kaliteli tercümanlık hizmeti sunmaktayız.

Uluslararası alanda çalışma yürüttüğümüz kurumsal şirketlere sunduğumuz uygun fiyat ve hızlı çeviri gibi özel avantajlar bulunmaktadır. Broşür ve katalogların şirketler için öneminin bilincindeyiz. Amacına hizmet etmeyen ve yanlış kataloglar şirket üzerinde kötü bir izlenim yaratabilmektedir. İncirli Vega Tercüme hizmeti almanız durumunda pişmanlık duymayacağınızı garanti etmekteyiz. Tercüman ekibimiz alanında uzman, titiz ve dikkatli çalışma yürüten kişilerden oluşturulmuştur. Tanıtım ve reklamın firmanız için önemli olduğunu düşünmekteyseniz ve bir tercüme hizmeti gereksiniminiz bulunuyorsa İncirli Vega Tercüme ofisine kolay bir şekilde ulaşmanız mümkündür. Whatsapp iletişim hattımızda ya da e-posta adresimizden bizlere broşür veya katalog yollayarak online tercüme hizmeti alabilirsiniz. Sizleri İncirli Vega Tercüme ofisimize de bekliyoruz.

katalog tercumesi İncirli Vega Tercüme
Sunduğumuz Bazı Hizmetler;
  • Pazarlama amaçlı özel kataloglar,
  • Firmaların iş üzerine hazırlamış olduğu kataloglar,
  • Eğitim içerikli kataloglar,
  • Tanıtım amaçlı promosyon kataloglar,
  • Satış amaçlı kataloglar.
Kitap ve Dergi Çevirisi

Anadilde yazılan kitaplar yazarın başarısını ortaya koymaktadır. Kitap çevirileri ile hem yazarın hem de tercümanın başarısı ortaya koyar. Kötü tercüme edilmiş iyi bir kitap kötü sonuçlar doğurabilir. Bu durum ile karşı karşıya kalmamak için uzman bir kadro ile çalışılması önemlidir. İncirli Vega Tercüme bünyesinde alanında uzman olan tercümanlara yer vermektedir.

Dergi çevirisi işlemiyse şirketlerin etkinlik gösterdiği alana göre farklı terminolojide olabilmekte ve genel olarak spesifik ve teknik içeriklere sahip olmaktadırlar. Bazı kurumlar (holding, dernek, vakıf) bunun yanında yılda iki sefer dergi çıkarmaktadırlar. İlgili dergilerdeki içerikler en az iki dilde yayınlanmaktadır. Bu dergiler farklı ülkelerde de düzenlenmiş olabilmektedirler. Teknik, edebiyat, dil anlatım gibi farklı terminolojileri ve alanları tek bir dokümanda birleştirmekte ve bundan dolayı edebi alanda uzman olan kişilerce düzenlenmesi gerekmektedir.

Vega İncirli Tercüme Çeviri Fiyatları ?

Katalog, dergi, broşür ve kitap gibi çeviriler uzmanlık isteyen ve uzun zaman alan işlemlerdir. Doğru bir fiyat teklifi verilebilmesi için incelenmesi ve karakter hesabı yapılması gerekmektedir. Fiyat teklifi almak istediğiniz dokümanları bize online yollardan iletebilirsiniz. Kısa bir sürede uygun fiyatlı ve sağlıklı bir teklif alacağınızı garanti etmekteyiz.

İncirli Vega Tercümanlığa haritadan ulaşmak ve yol tarifi almak için lütfen buraya tıklayınız.

Hemen Ara